Dnia 21.11.2025 obchodziliśmy w naszej grupie dzień życzliwości. Tego dnia już od rana w sali robiło się pogodnie i słonecznie, ponieważ dzieci przyszły ubrane na żółto, co symbolizowało ciepło, dobro i pozytywne nastawienie. Podczas zajęć rozmawialiśmy o tym, czym jest życzliwość i w jaki sposób możemy okazywać ją innym każdego dnia. Dzieci wykonały także prace plastyczną „słoneczka życzliwości”.



Dzień Życzliwości
